Reference

S ohledem na naše zaměření (evidence majetku v GIS) jsou našimi zákazníky v převážné míře obce a města včetně jejich provozních organizací.

Dodávky software nebo dat pro GIS jsme dosud  realizovali ve více než 200 sídlech v rámci celé ČR, v menším množství také na Slovensku.

Z důvodu prakticky identických podmínek i potřeb práce s polohopisnými informacemi a evidencí majetku realizujeme naše služby v sídlech různých velikostí, tj. v malých obcích i ve statutárních městech.

Mezi mnoha menšími obcemi můžeme jako referenci uvést např. Srbice, Ohrazenice, Ludvíkovice, Úsilné nebo Kožichovice.

V rámci měst různých velikostí jsme software i data pasportů dodávali např. do Bíliny, Roudnice nad Labem, Přelouče, Děčína, Javorníka, Velkého Meziříčí, Rumburku nebo Jičína.

 

Stále větší význam pro nás mají i klienti ze soukromé sféry. Jedná se většinou o subjekty, které vlastní územně lokalizovaný majetek nebo zajišťují výkon nějaké související agendy.

V tomto smyslu spolupracujeme např. s firmou Škoda Auto a.s. v oblasti převodů a správy technické infrastruktury v prostředí GIS:

Nedílnou součástí našich služeb je také datová podpora jiných profesí, např. projektantů či urbanistů z hlediska tvorby, úprav a konverzí prostorových dat.